כלב logo

אז מה אנחנו עושים?

מיתוג

מיתוג זה לא לוגו... מיתוג זו דרך חיים. כי בסוף, כשחושבים על זה, הכל בחיים זה מסרים ותדמית ובשביל שניהם אנחנו קמים לעבוד כל בוקר. עכשיו נשאר רק לברר: מה מיוחד במותג שלכם?  מה אתם רוצים לשדר? מה ההבטחה שלכם ללקוח? את התשובות שלכם נהפוך לעיצוב, שלא פחות ממה שהוא יהיה יפה הוא יהיה נכון. עכשיו נשאר לספר לעולם מה בדיוק אתם מציעים לו...

לוגו

הלוגו זה ה-DNA. זו תמצית המסרים, האופי והייחוד של כל מותג. תפקידו של לוגו (בעברית סמליל) לסמל מי הוא המותג שלכם. מה אופיו, רוחו וייחודו. על ידי בחירת הקו, הגופן (פונט), הצבע והסיגנון נוכל לעצב עבורכם לוגו שיהיה זכיר ומדויק. 

פרינט

הפרינט לא מת. וכל עוד הוא כאן בתצורותיו השונות אנחנו נדאג שהוא יקבל את מלוא הרצינות ותשומת הלב. כל מותג והפרינט שלו: תעורוכות? ברושורים? דיסקים? פולדרים? קטלוגים? אנחנו כאן לעצב את כ-ו-ל-ם. 

שילוט וחניונים

או: איפה לעזאזל החנתי את האוטו? שילוט ומיתוג מתחמים וחניונים זו הדרך שלנו להנעים ולהקל עליכם את השיטוט במרחבים ציבורים. הקירות שלכם אלו הדפים שלנו. נחקור, נשוטט, ננסה, נבדוק ונעצב עבורכם את השילוטים והעיצובים ההנכונים ביותר עבור המתחם.

אריזות

תסתכלו בקנקן- בשכונה אנחנו מבינים שזה הקנקן שקובע. זו הסיבה שנחקור, נלמד, נגלה ונעצב עבורכם את האריזה הנכונה ביותר. החל משלב הפריסה דרך הטקסטים אשר יופיעו עליה ועד העיצוב הגרפי. עיצוב נכון הוא אשר יגרום ללקוחות לצרוך לראשונה מוצר.

פרסום

"תראו את זה" - אנחנו כאן בשביל לגרום שיסתכלו עליכם. להבליט אתכם מעל המתחרים. פרסום יכול לבוא לידי ביטוי בשלטי חוצות אך יכול לבוא לידי ביטוי גם בגלויה להפצה ברשתות החברתיות. בכל מקרה הפרסום צריך להיות רלוונטי, מעורר, מסקרן ונכון. 

קופירייטנג

לכל מותג יש שם. אנחנו רואים במותגים שעוברים דרכינו כילדנו, אז מה הפלא שאנחנו רוצים חלק בבחירת השמות שלהם?! השם והטקסטים המתלווים לכל מותג הם כלים נהדרים להשלים ולספר סיפור. נכיר אתכם, את המותג שלכם, לעומקו ולרחבו ואז נוכל בעזרת המילה הכתובה- שם המותג, פרופיל המותג והסלוגן לאפיין ולייחד אותו.

אתרים

לא כמו כולם. אף מותג לא רוצה להראות "עוד אחד", ריבוי האתרים באינטרנט מחייבים כל מותג לחשוב איך הוא רוצה להראות ברשת. האם האתר הוא תדמיתי? האם הוא שיווקי? האם הוא בכלל מגזיני? אולי גם וגם? כל תשובה שכזו מחייבת התייחסות עיצובית ותכנותית. ניפגש ונלמד מה תפקידו של האתר במותג שלכם, נעצב אותו, ננגיש אותו ללקוח כך שיהיה סיבה טובה לבוא ולבקר בו...

מצגות

זה פאוור פוינט? יש יותר מדרך אחת להכין מצגת. דבר ראשון נרצה לדעת מה מטרתה: האם היא מצגת הדרכה? האם מצגת לשליחה במייל? האם היא בכלל פרסומית? בהתאם נבחר את הפורמט הנכון, נשלים אותו בשפה גרפית נכונה ומדויקת ובטקסטים ונדאג שתציגו בכבוד!

אפליקציות ומובייל

העולם עובר למסך הקטן ואנחנו שם איתו. נעזור לכם להתאים ולבוא לידי ביטוי בעולם המסכים הקטנים. נגרום לאתרים שלכם להיראות טוב ונכון בטלפונים החכמים, ואם יש בידכם רעיון הדורש אפליקציה נפגיש אתכם עם המומחים הגדולים ביותר בתחום ונעצב אותה במיוחד עבורכם

anova - web development team